HomeO Firmie

Napisz do Nas

powered by fox contact

O Firmie

Firma PIXEL S.C. specjalizuje się w branży powłok antykorozyjnych od 2007 roku. Od tego czasu oferując usługę cynkowania ogniowego wraz z transportem, poznaliśmy dobrze potrzeby materiałowe naszych klientów oraz wymagania, jakim muszą sprostać produkty stalowe z których są wytwarzane ogrodzenia. Rozszerzyliśmy więc naszą działalność o sprzedaż STALI OGRODZENIOWEJ, której dostępność i najlepsza jakość pozwoli naszym klientom na szybsze i łatwiejsze funkcjonowanie.

Kolejnym krokiem w kierunku zapewnienia kompleksowości naszych usług jest obsługa PROSZKOWEGO MALOWANIA, które w połączeniu z cynkowaniem ogniowym tworzy najlepszą z możliwych powłokę antykorozyjną, wytrzymałą na wiele dziesiątków lat.

Zarówno w obsłudze cynkowania jak i PROSZKOWEGO MALOWANIA kluczowa jest kwestia transportu powierzonych nam materiałów, dlatego firma PIXEL S.C. od lat bazuje na stabilnej bazie własnego transportu.

Przewożenie gotowych wyrobów ogrodzeniowych wykształciło w nas dbałość o bezpieczeństwo naszych ładunków. Robimy więc wszystko alby zarówno pod względem jakości jak i logistyki dopasować się do Państwa potrzeb.

Wierzymy, że PROSZKOWE MALOWANIE w połączeniu ze świadczonymi dotychczas usługami pozwoli nam na kompleksową obsługę branży, przyczyniając się do dalszej stabilizacji na rynku oraz zadowolenia naszych klientów.